За підтримки Міністерства культури Київської міської державної адміністрації та Департаменту соціальної політики,  2 лютого 2019р. у місті Київ пройшов інклюзивний Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Пізнайко збирає друзів». Вихованці Запорізької школи «Світанок» стали лауреатами 1, 2 премії!

Вітаємо керівника Єпанову Світлану Йосипівну та її талановитий танцювальний колектив «Барбарики», бажаємо творчих злетів та нових перемог.

 

  

 

       У Київі вихованці відвідали один із найпопулярніших музеїв столиці є старовинна водонапірна башта, водно-інформаційний центр – «Музей води» він розмістився в глибині Хрещатого парку. У музеї можна відчути себе творцем світу: взявши лопатку, власноруч прокласти в піску русло для річки. А найбільше захоплення – як у дорослих, так і в дітей – викликають гігантські  мильні бульбашки. Враження незабутні. Також у музеї є зали, де йде дощ із грозою або тече водоспад. Взагалі діти дізналися багато нового про озера та річки, а подарувала «Барбарикам» цю незабутню подорож наша давня знайома, друг –  директор «Дім і Ко» Тетяна Ільмеєва.

Ми Вас любимо! Щиро дякуємо!

 

 

         Також відбулась чудова зустріч світанчат зі своїми наставниками «CHILD.UA» які вже на протязі 4-х років сприяють  творчому розвитку колектива «Барбарики». Асоціація Міжнародних та Всеукраїнських Громадських Організацій «CHILD.UA» – громадська організація, яка об’єднує між собою зусилля низки громадських та благодійних організацій щодо захисту прав дітей, допомоги добровольчим батальйонам та сім’ям переселенців, розвитку творчої молоді.

Дякуємо Вам щиро за вашу любов!