На базі школи-інтернату «СВІТАНОК» працює  медична служба, яка складається: з кабінету педіатра, кабінету медичної сестри, маніпуляційного кабінету, кабінету фізіопроцедур, кабінету лікувальної фізкультури і масажу, двох кімнат тимчасової ізоляції на 5 дітей та стоматологічного кабінету та приміщення дезкамери. Медична служба працює за ліцензією державного зразка, виданою Державною Реєстраційною Службою України 05.02.2018 року №05/0502-М.

 

 

       

 

Щоденний прийом дітей проводить медична сестра Наришкіна О.М.  До складу реабілітаційно-оздоровчих заходів входять: обробка проб Руф’є, на підставі якої визначається група здоров’я дитини, фізичний розвиток, складається диспансерна група дітей, які потребують пильного нагляду медпрацівників. Проводиться щорічна вітамінізація дітей комплексними препаратами та вітамінізація харчових продуктів в осінньо-зимовий період. Для запобігання масової захворюваності ГРВІ  щорічно за письмовою згодою батьків проводиться вакцинація якісною вакциною проти грипу. Також проводиться вакцинація дітей за віком. При зверненні дитини з приводу хвороби або якщо дитина знаходилася в контакті з інфекційними хворими надається невідкладна допомога (термометрія, огляд, аускультація, пальпація, вимірювання АТ). При необхідності дитина ізолюється в окрему кімнату до приїзду батьків. При травмуванні дитини надається невідкладна допомога і організовується доставка дитини до лікувального закладу для уточнення діагнозу і призначення лікування за попередньою згодою батьків.

В кабінеті фізіотерапії медсестра Наришкіна О.М за призначенням лікаря проводить курси фізіопроцедур наступними апаратами: апарат для гальванізації «Поток-1», апарат для місцевої дарсонвалізації «Корона», апарат багатофункціональний фізіотерапевтичний «Рефтон-01ФС», апарат для опромінювання носоглотки «УГН 1», апарат для низькочастотної магнітотерапії «МАГ-30-4».

В масажному кабінеті медсестра Самарська І.М за призначенням лікаря проводить курси профілактичного і лікувального масажу.

В стоматологічному кабінеті веде прийом лікар-стоматолог Анісенкова Г.О, яка за попередньою письмовою згодою батьків проводить лікувально-профілактичне стоматологічну допомогу.

 

 

Рекомендовані матеріали щодо здорового та безпечного способу життя,

збереження власного здоров’я

 

 

Постер «Тарілка здорового харчування»

 

https://drive.google.com/file/d/1SvHHPge_3uXX7QX0Wv7Q2nZA6q1i5h18/view?usp=share_link

 

Постер «8-10 годин сну заряджає»

 

 

https://drive.google.com/file/d/1DZ4_Q2xrnF73CIRdru-x9UaEuLxWCl5s/view?usp=share_link

 

Все про здоровий спосіб життя

 

 

https://docs.google.com/document/d/19FMnbcd3d78C18n0hmiwQ9vhXwHWiE45LA-CqvKI8uU/edit?usp=share_link

 

Постер «Рух – це весело»

 

 

https://drive.google.com/file/d/1xzdJnDbOJk4rCuJ6yY_RFlhTHKaAd4HM/view?usp=share_link

 

Портал «ЗнаЇмо, коли ми знаємо, що їмо»

 

 

https://znaimo.gov.ua/

 

Сайт кафедри РПЗСЖ

 

 

https://rpzsg3.wixsite.com/rpzsg

 

Науково-дослідна лабораторія «Науково-методичні засади створення безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі»

 

 

 

https://sites.google.com/view/laboratorybzos1/home

Сайт О. Аксьонової «ФК : ЗДОРОВО!»

http://surl.li/gyfsd

 

 

 

 

 

 

 

далі переходьте за посиланням:

Рекомендації щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-2019