Гурток рукопашного бою

 

 

            

 

Керівник гуртка Федорішин Олександр Євгенійович

 

Федорішин Олександр Євгенійович – майстер спорту України, чорний пояс , тренер 1-ї категорії, президент Запорізької обласної федерації рукопашного бою та виживання. Серед вихованців 3 майстра спорту України, 6 кандидатів в майстри спорту, чемпіони світу і України з воєнно-спортивного багатоборства, розділ «Всестильовий бій».

На базі школи-інтернат «Світанок» секція працює вже 3 роки. Серед вихованців школи: чемпіони та призери обласних та міських змагань. Є офіційними представниками Всеукраїнської федерації воєнно-спортивного багатоборства на території Запорізької області.

Основою на заняттях з рукопашного бою є, звичайно, гнучкість, спритність, фізична сила і витривалість. Всі ці навички формуються при відвідуванні секцій з рукопашного бою. Також на заняттях розвиваються такі якості як дисципліна, почуття команди, логічне мислення і відповідальність, не тільки за себе, але і за інших.

Рукопашний бій — багаторічний, спеціально організований процес всебічного розвитку, навчання і виховання гуртківців. Головна мета підготовки — досягнення максимально можливого для певного гуртківця рівня техніко-тактичної, фізичної і психологічної підготовленості, обумовленого специфікою рукопашного бою і вимогами досягнення максимально високих результатів у змагальній діяльності.

Рукопашний бій для дітей передбачає не тільки хороший курс фізичної підготовки, але і навчить бути особистістю, спрогнозує лідерські задатки вашої дитини.

Воєнно-спортивне багатоборство – це спортивно-технічний і прикладний вид спорту, створений в кінці 90-х років в Україні, входить до «Переліку видів спорту, що визнані в Україні» та є не олімпійським видом спорту. Бойове двоборство – всестильовий бій (володіння прийомами за допомогою ударної і киднової техніки з використанням елементів боротьби, боксу та східних єдиноборств.