В рамках проведення “Тиждня знань з охорони безпеки життєдіяльності” учні 8-х класів спеціальної школи “Світанок” відвідали Державну пожежно-рятувальну частину №6 Заводського району.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Представник пожежної частини розповів: як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Діти фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання. Під час зустрічі особлива увага зверталася на причини виникнення пожеж та їх запобігання. Після побаченого і почутого кожна дитина глибже розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо керівництву та працівникам пожежної частини № 6 а саме: заступнику начальника старшому лейтенантові Русову Сергію Анатолійовичу, начальнику караулу старший лейтенант Савіцький Андрій Леонідович, командир відділення старший прапорщик Журавльов Костянтин Володимирович за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Класними керівниками було проведено виховні години з тематики запобігання травматизму при виявленні вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на льоду, з піротехнічними засобами, при користуванні побутовим газом та щодо інших надзвичайних подій. Також діти взяли участь у конкурсі дитячого малюнку: “ДСНС – очима дітей”, “Діти – проти надзвичайних ситуацій”