Різдво Христове – особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: «Христос народився! Славіте Його!». 

Велике  християнське свято, День Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха.  Різдво – одне з  найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке проходить у  супроводі щирої коляди.  У “Світанку”  найбільше очікуємо  приходу Різдва. Це свято приносить нам тепло, радість і надію.     Світанчата  традиційно відтворюють прадавню історію народження Ісуса Христа, та сценки із традицій святкування Різдва Христового та Святвечора в Україні.

Різдво в Україні – це улюблене свято, яке чекають і люблять через святково прикрашену ялинку, можливості поколядувати, поглянути вертепи. Різдво також вважають святом милосердя, тож не можна відмовляти нужденним у милостині. Своєрідною милостинею є і подяка колядникам, тому не реагувати на цей спів також не можна. Також у цей день заборонено лихословити і сваритися.  Цікавий і насичений сценарій дійства, підготовлений Колімбровською Марією Василівною та Булавою Оленою Миколаївною, не лише містив відомості про сутність свята Різдва, а й про світову велич цього свята, про його значення в історії людства. Окремі сценки, які стосувалися і повчальних біблійних історій, і цікавих різдвяних подій, водночас змушували замислитися про важливість доброти, смирення, милосердя та мудрості у сучасному світі. На свято вже традиційно завітали гості депутати обласної ради:  Подорожко Володимир Володимирович, Зинченко Миколай Вадимович які подарували школі берегіню роду українського, янгола охоронця дитячих сердець та багато солодощів а наприкінці всіх очікував різдвяний обід.