День Соборності України у “Світанку”

     

        З метою формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у спеціальній загальноосвітній школі «Світанок» всі учні та вчителі школи взяли участь у флешмобі  під назвою:

 «Україно, будь єдиною». Разом утворили символічний «Живий ланцюг» та заспівали Гімн України. Кожен клас підготував прапори різних областей України в знак єдності великої української держави, на завершення флешмобу учні співали патріотичні пісні.

Також разом з учителем історії Павловським О.П. у бібліотеці школи були проведені виховні бесіди, екскурс у минуле під назвою «Акт злуки – кроки до мрії»; книжкова тематична виставка «Соборна Україна: від ідеї до життя»; лінійка пам’яті «Україна – єдина соборна держава».

Завдання таких виховних годин полягає у формуванні активної громадянської та національної самосвідомості учнів, а також підвищення обізнаності щодо історичних подій, принаймні так вважається офіційно. Але насправді важливіше дати їм зрозуміти, що кожен з них може безпосередньо впливати на події в країні, працюючи над її об’єднанням.