ЄВРОПА – багатолика, єдина, близька, велика!

   З 13  травня у  Світанку розпочався святковий  тиждень, відкриттям якого була лінійка “Ми – європейці”, а яскравий та веселий флешмоб  “Україна – це Європа” пройшов у піднесенному настрої.  Наступного дня відбулася віртуальна подорож країнами Євросоюзу, мандруючи країнами Європи діти ознайомилися з символікою, традиціями, культурою, національними костюмами, стравами, було цікаво, весело, пізнавально. Вже традиційно учні школи готували стіннівки, плакати “Парад країн Європи”, фотоконкурс “Україна і ЄС” у бібліотеці створено виставку “Європа – наш спільний дім”. Парад країн повільно рушив в Євроквест!!!
Здобувачі освіти весело, завзято застосовують набуті знання в Фут-квесті “Вікно в Європу”, виставка лялок-мотонок “Один світ – один народ”.  16 травня для самих маленьких світанчат в бібліотеці було проведено свято “Ми маленькі – українці”, “Хай сонечко сяє всім дітям Європи”, конкурс малюнків “Багатолика Україна в багатоликому світі”.

Ми, українські діти, діти сучасної Європи, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України! Ми хочемо відкрити для себе Європу і пізнати європейський простір!