Вже традиційним стало Свято українських страв для вихованців школи «Світанок», де школярів знайомили з основами української кухні, викликати інтерес до кулінарного мистецтва, розвивати художнє мислення та естетичні смаки, виховувати любов та повагу до національних традицій. Але цього року вихователі та діти порадували та здивували всіх – свято було присвячене стравам різних країн світу. Учні нашої школи знайомилися із кулінарними традиціями таких країн, як Грузія, Білорусія, Японія, Україна та ін. Свято почалося з розважально-ігрової програми, де ведучі презентували традиційні продукти та страви кожного із народів. Під час конкурсів, учні заробляли ігрові жетони, за допомогою яких потім мали змогу придбати собі різні страви. На ярмарку школярі куштувати смачний борщ, запашні вареники, смачну пахлаву та інші смаколики.

Вже традиційним стало Свято українських страв для вихованців школи «Світанок», де школярів знайомили з основами української кухні, викликати інтерес до кулінарного мистецтва, розвивати художнє мислення та естетичні смаки, виховувати любов та повагу до національних традицій.
Але цього року вихователі та діти порадували та здивували всіх – свято було присвячене стравам різних країн світу. Учні нашої школи знайомилися із кулінарними традиціями таких країн, як Грузія, Білорусія, Японія, Україна та ін. Свято почалося з розважально-ігрової програми, де ведучі презентували традиційні продукти та страви кожного із народів. Під час конкурсів, учні заробляли ігрові жетони, за допомогою яких потім мали змогу придбати собі різні страви.
На ярмарку школярі куштувати смачний борщ, запашні вареники, смачну пахлаву та інші смаколики.
2015/16 н.рік

Ми знову раді бачити школярів у стінах нашої школи-інтернат. Для учнів перший день нового шкільного року пройшов наче свято. 1 вересня відбулася урочиста лінійка, присвячена святу Першого дзвоника «На нас чекає вже шкільна країна», на якій виступили наші вихованці з флешмобом і піснями та запрошений гість, суперфіналіст «Голос Країни» Андрій Шамрай.

Ми знову раді бачити школярів у стінах нашої школи-інтернат.
Для учнів перший день нового шкільного року пройшов наче свято. 1 вересня відбулася урочиста лінійка, присвячена святу Першого дзвоника «На нас чекає вже шкільна країна», на якій виступили наші вихованці з флешмобом і піснями та запрошений гість, суперфіналіст «Голос Країни» Андрій Шамрай.
2015/16 н.рік

29 травня відбулося довгоочікуване всіма учнями свято «Останнього дзвоника» - завершення навчального року. Для всіх це біло яскраве свято, але для випускників 9 класу ще й хвилююча мить з якої почалося їх самостійне та доросле життя. На свято були запрошені гості, які на протязі всього року допомагали учням школи-інтернату, і також в цей день подарували солодощі та спортивний інвентар. Концерт до свята був дуже барвистий та неповторний, вихованці підготували пісні, українські танці та справжній флеш-моб. На завершення всі могли почути спів фіналіста шоу «Голос Країни» Андрія Шамрай. Попереду літо, тому хочеться побажати вихованцям школи-інтернату та їх батькам нових  звершень та гарного відпочинку.

29 травня відбулося довгоочікуване всіма учнями свято «Останнього дзвоника» – завершення навчального року. Для всіх це біло яскраве свято, але для випускників 9 класу ще й хвилююча мить з якої почалося їх самостійне та доросле життя.
На свято були запрошені гості, які на протязі всього року допомагали учням школи-інтернату, і також в цей день подарували солодощі та спортивний інвентар.
Концерт до свята був дуже барвистий та неповторний, вихованці підготували пісні, українські танці та справжній флеш-моб. На завершення всі могли почути спів фіналіста шоу «Голос Країни» Андрія Шамрай.
Попереду літо, тому хочеться побажати вихованцям школи-інтернату та їх батькам нових звершень та гарного відпочинку.
2015/16 н.рік

 21 квітня вихованці школи-інтернату побували на яскравому святі, приуроченому зустрічі весни. Метою заходу було виховування національно-патріотичног почуття, сприяння естетичному розвитку, розвитку пізнавальної активності та світогляду дітей.

Свято ВЕСНА КРАСНА
21 квітня вихованці школи-інтернату побували на яскравому святі, приуроченому зустрічі весни. Метою заходу було виховування національно-патріотичног почуття, сприяння естетичному розвитку, розвитку пізнавальної активності та світогляду дітей.
2014/15 н.рік

пасха

Свято Великодня вихованці школи-інтернату провели дуже насичено. 9 квітня для дітей пройшов майстер-клас з “писанкартсва”, на якому вони змогли намалювати свої неповторні візерунки для писанок. 10 квітня дівчата і хлопці збирали різні смачні та корисні речі для надання благодійної допомоги українській армії. 12 квітня хлопці змогли провести на свіжому повітрі в мальовничому куточку природи – селі Розумівка.
Велике спасибі громадської організації “Об’єднання “Самопоміч “, які організували для дітей майстер-клас та вилазку на природу.
2014/15 н.рік

14 февраля 2015

У день всіх закоханих 14 лютого 2015 року вихованці нашої школи-інтернату розділилися на дві команди: на команду дівчат і команду хлопців. У цей день вони вирішили з’ясувати, хто ж з них головніший.
Діти змагалися в незвичайних для себе конкурсах. Хлопчики намагалися знайти в жіночій сумочці ключі, а дівчатам належало знайти однакову пару шкарпеток.
2014/15 н.рік

день святого николая

Звичайно всі діти були слухняними цілий рік. Вони приготували яскраві витсупленія і до них прийшов з подарунками Св.Миколай.
Несподівано з’явився Чорт, який заховав всі подарунки на сторінках казок. Діти не розгубилися, розгадали всі загадки, впоралися з усіма перепонами і отримали свої довгоочікувані подарунки.
2014/15 н.рік

игровая1

1 жовтня 2014 вихованці школи-інтернат стали учасниками танцювально-ігрової програми “Танцюють всі”. Кожен клас представив свою команду з 10 учасників і одного волонтера. Протягом майже двох годин вони разом стрибали, танцювали, виконували танці разі народів світу.
Кождая команда отримала диплом і гарний настрій.
2014/15 н.рік

14февраля2014

Кожна дівчинка мріє зустріти свого принца. А нашу школу-інтернат 14 лютого 2014 відвідало їх цілих чотири: принц український, російський, заморський та східний.
Театралізована вистава з конкурсами та іграми не залишила нікого байдужим.
2014/15 н.рік

козаки

Наші хлопці – справжні козаки. Це вони довели під час веселого та запеклого змагання між двома командами: «Курінь» та «Гетьман», яке відбулося 23 жовтня 2013.
Які тільки забави не пропонували атамани Сергій Сергійович та Володимир Миколайович. І катання на конях, і знищення квасу на швидкість, і навіть традиційну козацьку забаву – лава на лаву. А скільки ми дізналися з історії козацтва!!! 9 конкурсів, так і не змогли знайти переможця. На пропозицію визначити кращого на наступний рік, команди рішуче відмовились, і запропонували суперфінал. Це був танцювальний баттл: імпровізація українського танцю. Що тільки не виробляли команди! Це було дуже весело.
2013/14 н.рік