Різдво – одне з  найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке проходить у світлі зірок, у сяйві свічок та в супроводі щирої колядки.

    Різдво – найчарівніше свято, до якого готуються радісно та натхненно. Ми, уккраїнці найбільше очікуємо його приходу. Це свято приносить нам тепло і радість у кожну родину. Радість, яка триває вже понад два тисячоліття і пригадує нам воплочення Господнє – Його Різдво. Наш народ за час свого існування збагатився багатьма різними обрядовими дійствами: колядки, вертепи та самі ж приготування до свята, про яке ми так багато знаємо.

    У “Світанку” відбулося свято Різдва. Головною метою було не лише поринути у чарівне святкове дійство, а й понести традиції святкування Різдва в родини.

    Світанчата відтворили прадавню історію народження Ісуса Христа, показали традиції святкування Різдва Христового та Святвечора в українських родинах, які, на жаль, все рідше можна побачити в наш час.

    Прекрасні костюми, майстерно зіграні ролі, чарівні звуки колядок  – все це не залишило байдужим жодного присутнього в залі.