На календарі здобувачі освіти знову бачать в новому форматі( в зв’язку з карантином) 8 та 9 травня, що є приводом для згадок сумних подій 1939-1945 років.
Ми знаємо! Шануємо! Пам’ ятаємо!!
22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила ці дати Днями пам’яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни. Також 9 травня – це День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Адже ми– нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни.
У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови перед полеглими на полях битви, у концтаборах…
Наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої світової війни, тому закликаємо кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим живим ветеранам.
А молоде покоління, нашої Світанкової родини зростає на прикладі пам’яті трагедії усього людства. Низький уклін нашим сивоволосим захисникам!!!

 

Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам’яті та примирення!

З Днем Перемоги!

 

Дуже вдячні батькам за громадсько-патриотичне виховання здобувачів освіти…
Карантин#разом#Пам’ятаємо#
Ми разом робимо справу з любов’ю..
Наше майбутнє в наших діточкам.
Вони зростають гідними громадянами нашої країни..

 

Привітання учнів 8-б класу

Привітання учнів 2-А класу

Привітання учнів 6 класу

Привітання учнів 6 класу