Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цей день називають днем закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.

Святково прикрашена школа вже при вході всім задавала піднесеного настрою, креативні вихователі облаштували оригінальну яскраву фото-зону, де всі бажаючи мали можливість зробити неповторні знімки, у цей день діти дарувати символічні листівочки у формі серця, які  висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець.

В школі була проведена конкурсо-розважальна програма «НА КРИЛАХ ЛЮБОВІ». Метою заходу було сприяти вихованню почуття поваги хлопчиків до дівчаток, бажання спілкуватися, дружити, підтримувати один одного і допомагати. Ми намагались формувати поняття кохання, розвивати у підлітків духовність, естетичні смаки, виховувати повагу до протилежної статі, формування стереотипів і правильною гендерної поведінки та весело організувати дозвілля.

За звання кращої пари змагалися шестеро дівчат та шість хлопців, які в кожному конкурсі намагалися показати свої інтелектуальні, творчі та креативні здібності. Тож сьогодні ми обираємо найніжнішу, найтендітнішу, найінтелектуальнішу, найчарівнішу дівчину та найактивнішого, наймужнішого хлопця, які стануть Валентином і Валентиною «Світанка», а справедливе судійство допоможе  визначити титулованих переможців.

Тож переможцями конкурсу стала пара №2 – Бондарець Роман і Крецул Аліна. Вітаємо!!! Так само були номінації «Найелегантніша пара», «Найвеселіша пара», «Найкреативніша пара», «Найніжніша пара», «Найартистичніша пара». Учасників привітали подарунками та дипломами. Свято пройшло дуже весело, позитивно, дякуємо організаторам за створення святкової атмосфери! А наприкінці всіх очікувала ДИСКОТЕКА!

Бажаємо, щоб всі люди на Землі змогли випробувати це чудове почуття. Всім закоханим щастя, безмежної любові, взаєморозуміння та взаємоповаги. Щоб ваше кохання робило вас сильнішими, хоробрішими, добрішими а душа і серце наповнились теплом та ніжністю. Цінуйте, бережіть та любіть один одного!