У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунав востаннє для випускників Запорізької спеціальної школи «Світанок», учні прощаються сьогодні з своїм освітнім закладом, який давно уже став для них рідним. Під урочисту музику на святкову лінійку разом з класним керівником та вихователем запросили випускників закладу, які нещодавно були школярами. Сьогодні вони попрощалися зі шкільним життям і стали абітурієнтами. Тепер вони ступають на нову, вже дорослу, стежину, яку ж оберуть самостійно.

Вже традиційно під час урочистостей всі присутні заспівали гімн України. Двоє мужніх хлопців урочисто винесли державний прапор. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, котрі загинули в АТО, віддавши особливу шану випускнику школи, який загинув, захищаючи незалежність та цілісність кордонів України – Романові Солов’еву.

Вже традиційно до школи завітали наші дорогі гості привітати учнів, їх батьків, вчителів із завершенням навчального року, побажали успіхів випускникам на їхньому життєвому шляху. Привітала шкільну родину зі святом й директор школи Шарікова Катерина Павлівна сердечно дякуючи вчителям за їх самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаючи життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети! А вчителі та вихователі  привітали всіх присутніх запальним флешмобом. Талановиті «Барбарики» як завжди дивували шкільну публіку яскравими танцями. А вже потім на щасливу долю випустили у небо голубів.