Задля захисту дітей від ризиків, пов’язаних із використанням Інтернету, та з метою формування в них навичок безпечного спілкування і безпечної поведінки в Інтернеті у «Світанку» з 10.02 по 14.02 2020 року були проведені уроки безпеки в ігровій формі. Учні розповідали про можливості, які надає мережа, про загрози, які існують для користувачів мережі. Шукали пояснення, що таке Спам, Фішинг, Троллінг, Флейм, Флуд,  Кібер-булінг, Фактоїд, Фейк, Селфізм, Грифер, Бот, Грумінг, Німофобія.

 Наприкінці склали правила етикету та рекомендації як безпечно грати, навчатися і працювати.

Пропонуємо декілька рекомендацій, які слід батькам  взяти до уваги:

Використовуючи ці рекомендації, Ви маєте нагоду максимально захистити дитину від негативного впливу всесвітньої мережі Інтернет. Але пам’ятайте, Інтернет, це не тільки осередок розпусти та жорстокості, але й найбагатша в світі бібліотека знань, розваг, спілкування та інших корисних речей. Ви повинні навчити свою дитину правильно користуватися цим невичерпним джерелом інформації.

 

 

Також психологом школи – Гольцевою Тетяною Іванівною в рамках Всесвітнього Дня безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”, було проведено інтерактивний захід “Безпечне користування мережою Інтернет” для учнів 1-4 класів.

 

Та найголовніше, дитина повинна розуміти, що Ви не позбавляєте її вільного доступу до комп’ютера, а, насамперед, оберігаєте. Дитина повинна Вам довіряти.

 

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України

https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilna-osvita/vihovna-robota-ta-zahist-prav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti