18 травня в Україні святкують День вишиванки. В цьому році українці одягли весь світ у вишиванки.  Вишиванку сприймають як символ єднань, солідарності і підтримки. День вишиванки проходить у багатьох містах як в Україні, так і за її межами. Звісно, школа-інтернат «Світанок» не могла не долучитись до цієї славної традиції.

            Українська вишиванка – це те, без чого важко уявити українську культуру, побут, історію. Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втрачає своєї популярності і донині. Більше того, сьогодні можна з впевненістю говорити про відродження українських традицій.

            Сьогодні в школі-інтернаті «Світанок» відбувся захід, присвячений цьому святу. Майже усі присутні були вдягнені у традиційний український стрій, в знак підтримки та єднання усього українського народу. Свято за участю дітей та колективу школи розпочався з віршів, присвячених головній героїні дня – вишиванці. Також пролунали пісні, у виконанні вихованців школи. Танок, яким діти привітали усіх присутніх, нагадав традиції та звичаї українського народу. Завершився захід яскравим парадом вишиванок.

            Школа-інтернат вітає усіх з національним святом! Бажаємо, щоб у наступному році кожна українська родина долучилася до святкування Дня вишиванки! А також бажаємо миру, злагоди та любові до українських традицій кожному українцю!

Одягнімо, друже, вишиванки –

Наш чарівний український стрій

Не для когось, не для забаганки,

А для себе, вірний друже мій.

Одягнімо вишиванки, друже,

Як одвічний предків талісман.

Хай не буде серед нас байдужих

І один в нас буде отаман.

Одягнімо в свята і неділі,

В будень, за потреби, одягнім

І відчуєм – вороги безсилі

Зруйнувати український дім.

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ –

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ…

IMG_1070 IMG_1089 IMG_1158 IMG_1198 IMG_1236 IMG_1272 IMG_1274 IMG_1286 IMG_1289 IMG_1308 IMG_1320 IMG_1350 IMG_1364− шість = 1