Наш заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Світанок» мала змогу взяти участь у архітектурній виставці- конкурсі «Професії майбутнього» у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення «Play Fest». Ми дуже вдячні LEGO Foundation, що подарували дітям захід, надавши змогу поринути у світ LEGO, стати частиною нестримного майбутнього. Ми щасливі від того, що змогли взяти участь у чудовому проекті. Завжди знали , що наш заклад –  це велика родина: дітей, педагогів та батьків, але завдяки проекту зрозуміли, що від спільної роботи можна отримувати велике задоволення та натхнення творити.

 Робота над проектом була довготривалою, та організовувалась у декілька етапів. На першому етапі ми обирали професію майбутнього. Діти використовували різні інформаційні джерела, зустрічалися з фахівцями різних професій, малювали, співпрацювали з батьками, а головне, діти вчилися прислуховуватись до себе, один до одного , спілкуватися в командами, реалізовувати себе та йти вперед.

 Діти познайомилися з LEGO, вчилися працювати з ним, отримали незабутні враження від цього « хаосу», у хорошому сенсі цього слова, теплої атмосфери та невгамовності емоцій, приємних знайомств, нового досвіду. Треба пережити щасливі миті самому щоб зрозуміти весь позитивний досвід від вільної гри з LEGO.

      Цей проект для нас це 4 місяці творчого пошуку, 120 днів натхнення, 2880 годин позитивних емоцій, 172800 хвилин спілкування, 10368000 секунд задоволення. Дякуємо за можливість взяти участь у такому масштабному проекті.