Світанкові учні  долучилися до великого Діла- вшанування пам’ яті Володимира Вакуленко! 

 

 

«ТАТУСЕВА КНИГА» — ОСОБЛИВИЙ ПОДАРУНОК ПІД ЯЛИНКУ

Іменем автора цієї книжечки Володимира Вакуленка назвали вулицю в Ізюмі. Його життя двома кулями обірвали рашисти — просто за те, що він писав казки та вірші рідною мовою та щиро любив українське. Але не кожна дитина за віком усе це усвідомить. А ось те, що кожен рядок просякнутий татусевою любов’ю, теплом, гумором, неодмінно відчують навіть найменші.

Володимир Вакуленко працював перекладачем та кореспондентом видання «Мистецькі грані», був головним редактором, а також координатором та упорядником кількох журналів, співавтором літературних проєктів, організатором Першого дитячого літературного фестивалю на Ізюмщині та Донеччині «Казки під мирним небом».

«Мені достатньо буде завше знаходитись поміж небом і землею, а не бути на всесвітньому небі, чи у всеземній славі. Я не хочу закінчити життя невдахою», — так писав Володимир у соцмережах, і пояснював, що невдахи — ті, хто зарозуміється, відривається від життя та втрачає натхнення…

Світанкова родина приєдналася до ініціативи діаспори та долучилася до Тижня українських читань пам’яті вбитого росіянами українського дитячого письменника Володимира Вакуленка. Пан Володимир спершу був учасником Міжнародного літературного конкурсу «Дитяча українська казка ХХІ століття», а відтак став наставником і партнером у наших проєктах.

Нагадаємо, український письменник Володимир Вакуленко був автором 13 книг, серед яких проза та поезія для дітей. Кожна нація прагне з самого малечку прищеплювати наступним поколінням патріотичні почуття. Читання творів Володимира Вакуленка – шлях до перемоги, до безмежної родинної любові, яка надихає на боротьбу за мир і свободу. Підлітки “Світанку” читають разом з родиною і педагогами, вшановуючи пам’ять письменнику…

Дякуємо усім, хто долучився до літературного читання.

Ми читаємо разом зі всім світом, і зростаємо духовно.

 
 
 
 
Українські читання у “СВІТАНКУ” 1 -А “Привітаю котика”
 
Українськи читання дітей 2 – А класу
 
Українськи читання дітей 2 – Б класу
 
Українськи читання дітей 2 – В класу
 
Українськи читання дітей 3 – В класу
 
Українськи читання дітей 4 – А класу
 
Вірш “Модний сезон”
 
Українськи читання дітей 4 – Б класу
 
Українськи читання дітей 5 – А класу
 
Українськи читання дітей 5 – Б класу