Сьогодні “Світанок” відчинив двері за новим стандартом часу. Пролунав перший шкільний дзвінок, 2020-21 навчального року, завдяки старанням педагогів, свято відбулося, яскраво та пам’ятно.

Дистанційне навчання “Світанку” дало змогу нашим здобувачам освіти впевненість, віру в свої можливості.

В новый навчальний рік, вони будуть крокувати впевненно, з честью.

Ми знаємо, що ви багато ночей не досипали, перевіряючи зошити, вишукували цікаві заняття, багато недодали уваги вашим сім`ям, заради того, щоб зайву годину провести з нашими дітьми в ZOOM, віддавали їм тепло своїх сердець, витрачали на них свої нерви, щоб з них виросли гідні люди. 

1 вересня 2020 року розпочався новий навчальний рік. Цей рік особливий, школа починає працювати в умовах карантину з дотриманням протиепідемічних заходів. Заклад освіти забезпечено рідким милом, засобами індивідуального захисту (маски, захисні щитки), безконтактними термометрами, антисептичними засобами та засобами для дезінфекції поверхонь, на входах до будівель організовано місця для обробки рук, у будівлі школи розміщено інформаційні банери про дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю, на кожному поверсі розміщено контейнери з кришками для використаних ЗІЗ, розроблено гнучкий графік освітнього процесу учнів 1-11 класів та маршрути руху учнів приміщеннями закладу.

Сьогодні ми від душі дякуємо вам за все, навіть за невеличкі непорозуміння, погані оцінки, які ви їм іноді ставили. І ми, і наші діти, ніколи не забудемо все те, що ви для нас зробили під час карантину.

Люба наша Вчителько – дорога Олена Миколаївна, наша найкраща вихователька Юлія Сергіївна, Ірина Григорівна та Марина Миколаївна, шановні викладачі, вихователі, керівництво та всі співробітники нашого улюбленого «Світанку»!

Щиро вітаємо вас всіх з початком нового навчального року!

Низький вам уклін і велике людське спасибі!

Бажаємо легкого навчального року,! Терпіння і наснаги.

Батьківська громада підтримує вас наші педагоги “Світанку”, адміністрацію закладу.

Ваш спокій, гармонія, мудрість відображаєттся в наших діточках.

Задоволені діти це вже спокій родини.

Цитуючі слова шановної Катерини Шарікової, кажемо: дякуємо Вам Світанкові люди, за наших дітей!

Дякуємо вам за любов до наших дітей, за те, що минулий рік для них не став провальним, що ви завжди були поруч, хоча б і дистанційно.

Бажаємо вам міцного здоров‘я, натхнення, гарного настрою в кожному дні! А на допомогу нас, батьків, ви завжди можете розраховувати.

Зі святом, любий «Світанок»!

Батьки 3-А