У межах реалізації стратегії розвитку закладу, для підсилення мотивації дітей до розвитку, для створення ситуації успіху та позитивної атмосфери, психологічного комфорту для кожного учня, для можливості краще проявити інтелектуальні та творчі здібності з 07.12.2020 р. проведено фестиваль  «Мої СВІТАНКОВІ таланти». Участь приймали  здобувачі освіти 1-9 класів. Організаторів фестивалю призначено вчителя інформатики Мачулу І.В. та соціального педагога Сушко А.В.

Фестиваль  проводився за двома напрямками:

І – інтелектуальне зростання та успіхи у навчанні;

ІІ – творчі успіхи і досягнення;

За  умовами конкурсу були представлені дитячі творчі роботи: малюнки, поробки, спортивні досягнення, вірші та пісні (написані власноруч або творчо виконані), комп’ютерні досягнення, танцювальні досягнення,тощо.

Класні керівники та вихователі сприяли проведенню фестивалю серед учнів свого класу та організували 14 грудня  підведення підсумків у межах класу. Були нагороджені всі діти листами подяки (за   скромність, чемність, ввічливість, стриманість, старанність,  доброту…) та визначені переможці. Відзначено трьох учнів за творчість – фірмовими значками закладу та двох учнів за успіхи у навчанні – Зірками з логотипами закладу.

За Положенням про нагородження 16 грудня проведено загальношкільний захід підведення підсумків фестивалю.  Для  нагородження були солодощі для дітей та Листи подяки для батьків за участь у вихованні дитини творчих та/або інтелектуальних здібностей, активну участь у житті класу.