Психологічна просвіта – один із найдієвіших способів психологічної допомоги. Коли розумієш, що з тобою відбувається, можеш дати назву своєму стану – стає легше віднайти душевну рівновагу…
Вересень – місячник профілактики суїцидального ризику, а отже, психологічна служба спеціальної школи “Світанок” продовжує проводити превентивні заходи з цієї теми.
Протягом вересня 2021 року було проведено анкетування щодо суїцидальних ризиків серед підлітків, відбулися зустрічі з учнями 8-9-х класів у форматі «Психофільм» на тему «Стрес і депресія: шляхи подолання».
Здобувачі освіти 2-6 класів прийняли участь в акції “Життя прекрасне”, переглядали соціальні відеоролики, які обговорювали з учнями:
– Що таке стрес та депресія?
– Які симптоми та діагностичні критерії має депресія?
– Як можна допомогти собі та близькій людині?
Загальними висновками Місячника стало те, що піклуватися про свій психічний стан – це нормально; отримувати допомогу, коли важко, – це природно. Важливо також уміти допомагати тим, хто поруч і потребує нашої підтримки та уваги.
 
 
 
 
 

Про проведення Всеукраїнського тижня з протидії БУЛІНГУ

 

Відповідно до листа Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України “Щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня протидії булінгу,, листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо відзначчення Всеукраїнського тижня профілактики булінгу з 27 вересня по 01 жовтня 2021 року, згідно річного плану роботи у спеціальній школі “Світанок” проведено ряд заходів: бесіди, відеолекторії, квест “Булінг- прояв агресії чи слабкості?”
Метою тижня профілактики булінгу в “Світанку” було ознайомлення здобувачів освіти з поняттям ” булінгу”, його видами та проявами, сприяння розвитку навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування і неприпустимості проявів булінгу в учнівському середовищі.
Завданням профілактичних заходів було:
– надання інформаційної допомоги здобувачам освіти щодо шляхів захисту від булерів;
– профілактика щодо виникнення проблемних ситуацій в спілкуванні серед дітей та підлітків шкільного віку;
– доведення до свідомості дітей та підлітків, що в інтернеті не все є надійним і не всі є чесними.
 
 
Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека)Возможно, это изображение (1 человек и стоит)Возможно, это изображение (ребенок и стоит)Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)