У формуванні здорового способу життя, духовного та фізичного розвитку підростаючого покоління велике значення мають заняття фізичною культурою та спортом. Заняття фізичними вправами зміцнюють здоров’я, підвищують нервово-психічну активність до емоційних стресів, підтримують фізичну і розумову працездатність.

Щорічно у другу суботу вересня Україна відзначає День фізкультури і спорту. Вже доброю традицією у «Світанку» стало проведення Дня фізичної культури та спорту. Цьогоріч він пройшов у вівторок, 14 вересня, метою заходів цього дня було – активізація фізкультурно-масової роботи в школі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя.

Відбулись загальношкільні спортивні змагання з футболу, тенісу, бігу та інших спортивних дисциплін. Діти чудово провели день, граючи в мініфутбол, волейбол, демонстрували майстерність з футбольного фристайлу та набивання м’яча, розважальні старти та веселі ігри.

Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту України. Бажаємо бадьоро, весело, без задишки і з доброю посмішкою на обличчі бігти назустріч щастю і своїм мріям. Міцних сил, міцного здоров’я, міцного характеру, міцної дружби і любові!