Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат «Світанок» Запорізької обласної ради розташований на земельній ділянці площею 1,9413 га.

Навчальний заклад складається з 3-х будівель загальною площею 2283,5 кв.м, а саме :

  • будівля учбового корпусу площею 911,7 кв.м ;

  • будівля спального корпусу – 900,3 кв.м ;

  • будівля учбових майстерень та спортивної зали – 471,5 кв.м .

 

Спортивний майданчик

 

Спортивний майданчик загальною площею 6642 кв.м  налічує:

 

– футбольне поле площею 1008 кв.м;

– волейбольне поле площею 264 кв.м з анти травматичним покриттям;

– баскетбольне поле – 198 кв.м;

– тенісний корт – 374 кв.м;

– бігова доріжка довжиною 263,2 м

Відкрита спортивна площадка – 160,1 кв.м, на якій розміщено 8 вуличних тренажерів.

 

Велика та мала спортивна зала

 

Просторі спортивні зали площею відповідно 269,5 кв.м та 63,8 кв.м забезпечені професійним спортивним обладнанням та інвентарем: груші, мати, козли, шведська стінка, де проводяться уроки фізичної культури та масові спортивні заходи та змагання.

 

 

 

 

  

 

 

Танцювальна зала

 

Просторий комфортний хореографічний клас площею 91,7 кв.м дає змогу дітям під керівництвом професійного хореографа опановувати най різноманітні стилі танців та займати призові місця на різноманітних конкурсах.

Сучасна актова зала, площею 130,2 кв.м з 152 посадочними місцями для проведення концертів та вистав забезпечена проектором, екраном, світломузикою, комплектом музичної апаратури.

 

 

Їдальня

 

В школі працює їдальня площею 145,8 кв.м кількістю посадочних місць – 150, яка забезпечена технологічним обладнанням та меблями. Їдальня складається з обідньої зали та кухні, в якій відкрито наступні цехи: хлібний, м’ясо – рибний, овочевий, сипучих продуктів, чистого посуду та інше.

Харчування – одне з пріоритетних питань, якими опікується адміністрація закладу. Адже від якості харчування залежить здоров’я та розвиток дітей. В школі організовано 5-ти разове безкоштовне повноцінне харчування.

 

 

Художня майстерня «Барви»

 

Художня майстерня «Барви» оснащена: магнітною дошкою, мольбертами для дітей різного віку, приладдям для малювання (олівці, пензлі, фарби: акварелі і гуаш, палітрою) та інше. Все це сприяє розвитку у дітей художньої творчості, смаку та корекції розвитку (арттерапія).

 

 

 

    

 

  

 

Бібліотека

 

Створена сучасна бібліотека, медія – центр площею  130,2 кв.м з просторою конференцзалою, оснащеною мультимедійною дошкою з вайфай зоною, де проводяться тематичні виховні заходи, тренінги, семінари. Книжковий фонд постійно оновлюється сучасною літературою. Також в наявності читальна зала.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В будівлі учбового корпусу працюють сучасні кабінети фізики – хімії з препараторською та математики, площею відповідно 47,5 кв.м та 47,9 кв.м, оснащених сучасними меблями та обладнанням: комп’ютерною технікою, інтерактивними дошками, Wi-fi роутером, мультимедійним проектором та іншим спеціальним обладнанням. Це сприяє покращенню корекційної роботи з предмету та забезпечення можливості використання вчителем сучасних педагогічних засобів навчання.

 

 

В школі працюють два комп’ютерні класи площею відповідно 48,1 кв.м та 38,5 кв.м оснащених сучасною комп’ютерною технікою з програмним забезпеченням, щоб реалізувати навчання з інформаційних технологій, проведення гурткової роботи з метою зацікавлення здобувачів освіти підвищити рівень комп’ютерних знань.

 

 

Медичні послуги

На базі школи-інтернату «СВІТАНОК» працює  медична служба, яка складається: з кабінету педіатра, кабінету медичної сестри, маніпуляційного кабінету, кабінету фізіопроцедур, кабінету лікувальної фізкультури і масажу, двох кімнат тимчасової ізоляції на 5 дітей та стоматологічного кабінету та приміщення дезкамери. Медична служба працює за ліцензією державного зразка, виданою Державною Реєстраційною Службою України 05.02.2018 року №05/0502-М.

 

     

 

 

На території навчального закладу посаджено 83 дерева та розміщено 6 квітників. По всьому периметру території ведеться відео спостереження.