День обіймів у “СВІТАНКУ “

 

 

 

         У нашому Світаноку є добра традиція: 15 дня щомісяця –це День обіймів. Всі учасники освітнього процесу дарують та приймають у подарунок міцні й ніжні обійми. Ці взаємні подарунки надихають всіх на добрі справи та щирість. Є наукове обґрунтування обіймам: доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують

рівень гормону окситоцину, що викликає доброзичливе ставлення до інших людей.

      А психологи радять робити це щоденно!

 

 

 

 

 “ДЕРЕВО МРІЙ”

 

 

 

      Наша світанкова традиція – «Дерево мрій» – це віра, що добрі думки і мрії змінюють нас і світ на краще. Коли ми бажаємо здоров’я хворим, коли прагнемо добра рідним – мамі, бабусі, татові, братам, сестрам; коли молимося за повернення наших випускників з війни живими; коли зберігаємо мир і спокій…тоді Господь і янголи чують нас й здійснюють наші мрії… Спробуйте! Напишіть бажання на кольорову стрічку, почепіть на гілочку «Дерева мрій» і ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!! ВІРЬТЕ! І НЕХАЙ МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ!

 

 

 

Чарівник-чудотворець: як традиційно святкує «Світанок» Миколая

 

 

 

Традиційно, у ніч на Святого Миколая, дива очікують усі – від малого до старого. Так уже повелося, що на початку зими настає час дітлахам задуматись над тим, що просити у Святого Миколая. Малеча знає, що лист із переліком бажаних подарунків має бути невеликим, щоб помістився в конверт. Лист годиться залишити на вікні. Щорічно 19  грудня Святий Миколай приходить у наш «Світанок».  Школу, де його чекають найкращі діти, котрі завжди зустрічають його піснею і танцем, радістю і теплом.

 

 

       

 

 

РІЗДВО ХРИСТОВЕ

 

 

 

Велике  християнське свято, День Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха.  Різдво – одне з  найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке проходить у  супроводі щирої коляди.  У “Світанку”  найбільше очікуємо  приходу Різдва. Це свято приносить нам тепло, радість і надію.     « Жива» шопка не залишає нікого байдужим. Світанчата  традиційно відтворюють прадавню історію народження Ісуса Христа, та сценки із традицій святкування Різдва Христового та Святвечора в Україні.

Ласкаво просимо до нас на Різдво щорічно!