24 серпня 2021 року наша держава святкуватиме 30 річницю з дня проголошення незалежності. День Незалежності це нагода згадати всі найяскравіші та найвизначніші періоди становлення молодої держави. 30 років Незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.  Саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність. Та не тільки цим славиться наша ненька Україна. Багата вона красотами, природними та архітектурними пам’ятками, які називають чудесами світу.

За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо! Тому цьогоріч наша країна має гучно заявити про себе всьому світові. Світанкова родина вітає всіх  З Днем Незалежності України! Миру Вам і злагоди, міцного здоров`я, щастя. Нехай у наших серцях не міліє джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

В школі організовано наступні заходи: Виставка  огляд «30 років – 30 кроків вперед» розповість про визначні події, які з року в рік змінювали Україну та людей; Виставка літературних творів з героїчного минулого українського народу у здобутті незалежності та самостійності Української Держави “Від Русі до Майдану”; Виставка дитячих малюнків “Україна – Батьківщина. Я її мала частина”; Оновлення стенду, присвяченого загиблим у боях під Іловайськ; Мітинг-реквієм з нагоди ушанування пам’яті загиблих захисників України земляків-запорожців під час АТО/ООС та покладання квітів до пам’ятного знаку в честь загиблого героя Соловйова Романа; Урочиста церемонія підняття прапору України на пришкільній території; Прийняти активну участь у святкових заходах, присвячених Дню Незалежності України на території міста та Заводського району; Проведення єдиного уроку для учнів закладу “Ти у мене єдина”; Підготувати цикл бесід та презентацій  “Запоріжжя – колиска українського козацтва”