22 квітня у всьому світі святкують Міжнародний день Матері-Землі. Вперше день Матері-Землі відзначили 22 квітня 1970 року в США. У 2009 році з ініціативою зробити свято міжнародним виступила Болівія на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.  Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі.  Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.  В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Традиції святкування

22 квітня у багатьох країнах світу проводяться екологічні заходи, виховні акції для дітей та підлітків, щоб привернути увагу до глобальних проблем на Землі.

Також прийнято дзвонити в Дзвін миру, який закликає людей звернути увагу на красу планети і необхідність її захисту.

Вважається, що свято допомагає привертати увагу світової громадськості до екологічних проблем.

#EdEra
#UNICEF_Ukraine

Саме сьогодні 22.04. 2021 року здобувачі освіти  долучились до проведення найбільшого уроку у світі (в дистанційному форматі) присвяченого “Дню Землі”. День Землі проводять у березні на весняне рівнодення і 22 квітня. Темою Дня в цьому році є “Дерева для планети”.  Цьогоріч Google присвятив Дню Землі  серію дудлів.  П`ять картинок, які намалювала Софі Діао, зображують найбільші біосистеми Землі. Акції, які проводяться під час  Дня Землі, спрямовані на те, щоб спонукати людей бути уважнішими до навколишнього середовища на планеті.  Адже екологічні проблеми ВАЖЛИВІ ДЛЯ Нас!” Щоб урок пройшов цікаво та корисно готувались діти разом з батьками. Наполегливо, допитливо, шукали відповіді на запитання. Працювали триадою батьки-учні-педагоги, малювали досліджували, майстрували. Визначали глобальні проблеми та шукали вирішення, застосовуючи  Padlet. Корисного, цікаво знайшли та встигли, зрозуміти, відчути, чому так важливий чистий, земний простір. Замислились над екологічним станом свого міста. Шукаєм шляхи вирішення кожного дня!

 

“СВІТАНОК” тепер з кленами! В рамках всесвітньої акції “Озеленення планети” яку два роки поспіль проводять БФ “Соціальні ініціативи бізнесу” і національна група компаній HD-group. Активісти громадської організації “Запоріжжя платформа спільних дій” висаджували дерева на території нашої школи. Ми завжди з радістю приймаємо участь в різноманітних акціях з висадки дерев. Ми маємо всіляко залучати людей до боротьби за покращення екології на нашій  батьківщині, зокрема, до висаджування дерев… Об’єднуємося, щоб робити гарну справу заради наших дітей, нашого спільного майбутнього!

 

   

 

ЦІКАВА ПОДБОРКА МАТЕРІАЛУ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ МАТЕРІ-ЗЕМЛІ! На блозі бібліотеки школи за посиланням:

 

Блог бібліотеки “Світанок”