Напередодні 14 жовтня – Дня захисника України; Свята Покрови Пресвятої Богородиці; Дня українського козацтва; Дня визволення Запоріжжя від нацистських загарбників – у Світанку в 1-9 класах було проведено низку заходів, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.

З цієї нагоди у нашій школі відбулися заходи: Учні початкової школи намалювали вітальні малюнки. В класах молодшої ланки пройшли святкові змагання «Ми – нащадки козацької слави!», вікторини на козацьку тематику. В шкільній бібліотеці було організовано розгорнуту книжкову виставку «Шляхами козацької слави», яку було присвячено Дню українського козацтва. Учні мали змогу зазирнути до сторінок історії та згадали про предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомились з героями сьогодення – які нині боронять державу. Вчителем історії Олександром Павловським проведено урок мужності «Україна – понад усе», під час якого здобувачів освіти  познайомили з історією свят Дня захисника України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці та пригадали традиції славного українського козацтва, продемонстрували сучасні тематичні відеоролики.

Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!

 

 

Возможно, это изображение (4 человека и люди стоят) Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (14 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении)