«Здорове покоління – здорова нація»

У рамках проекту Запорізька обласна громадська організація «Молодіжна поліцейська академія» у співпраці з Запорізьким центром первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС та ГУНП в Запорізькій області на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» України провели спортивні змагання з міні-футболу серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Запоріжжя № 33, 55, 77, 109 та вихованців школи-інтернату «Світанок».

Настрій у дітей – добрий, бойовий, і вони всі були налаштовані тільки на перемогу. Чим ближче до фіналу, тим більше гра набирала обертів. Турнір супроводжувався гучними оплесками та дружньою підтримкою вболівальників. У результаті запеклої боротьби серед п’яти команд-учасниць впевнену перемогу виборола ЗОШ № 77, команда нашої школи-інтернат «Світанок» зайняла друге почесне місце, третю сходинку переможного п’єдесталу посіли учні ЗОШ № 33. Кубки, почесні дипломи та медалі командам вручив голова Молодіжної поліцейської академії Микола Назаренко, який привітав усіх учасників та наголосив на необхідності продовжувати роботу в напрямку розвитку фізичного виховання та спорту серед молоді Запоріжжя.

Ми щиро вітаємо наших хлопців-футболістів і бажаємо їм міцніти і розвиватися і як здобувачам освіти, і як спортсменам, і як небайдужим, активним громадянам.