щд8Вже третій рік поспіль учні школи-інтернату «Світанок» беруть участь у фестивалі «Назустріч мрії» в рамках  Galaxy Camp на березі Чорного моря в Одесі.

Головна мета фестивалю – соціалізація та творче спілкування дітей з особливими освітніми потребами задля всебічного розвитку та набуття впевненості у своїх силах і навичках через творчість. Три роки тому танцювальний колектив «Барбарики» виборов путівку на відпочинок на Чорному морі на тиждень. Через рік «Барбарики» виграли подорож до Болгарії, де зайняли І місце.

Цього року учасники колективу «Барбарики» – учні з особливими освітніми потребами та діти, що знаходяться під опікою, – зайняли І місце. Кожен з учасників отримав мобільний телефон та поїздку до Китаю, де діти проведуть 10 незабутніх днів у таборі «Діти за мир» разом із своїми китайськими колегами. Плідна щоденна праця учасників колективу «Барбарики» не могла бути не відміченою журі конкурсу «Назустріч мрії». Світанчата виступили на Гала-концерті з Тіною Кароль, Тетяною Піскарьовою.

Вітаємо наших Світанчат з перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому – творчих злетів та здійснення мрій!од3од4од5од6од7

од2

 

од1